واژگون شدن هشت خودرو در صبح بارانی و پرحادثه اصفهان

به گزارش جاذبه های چارگون، همزمان با بارندگی صبح امروز در اصفهان 8 دستگاه خودرو از جمله چند کامیون، اتوبوس و وانت نیسان واژگون شدند.

واژگون شدن هشت خودرو در صبح بارانی و پرحادثه اصفهان

به گزارش گروه حوادث جاذبه های چارگون و به نقل از خبرگزاری همشهری آنلاین، سرهنگ محمدرضا محمدی، رئیس پلیس راهور استان اصفهان از واژگونی یک کامیون در بزگراه شهید دستجردی اصفهان اطلاع داد و گفت: بر اثر بارندگی صبح امروز در اصفهان 8 دستگاه خودرو از جمله چند کامیون، اتوبوس و وانت نیسان واژگون شدند.

وی با اشاره به حادثه واژگونی کامیون که صبح امروز (یکشنبه-2 آذرماه) در بزگراه شهید دستجردی، محدوده سپاهان شهر رخ داد، علت واژگونی و تصادف را عدم توانایی راننده در کنترل وسلیه نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در معابر لغزنده اظهار داشت.

محمدی اضافه کرد: به دنبال بارندگی صبح امروز در اصفهان هشت دستگاه خودرو، از جمله چند کامیون، یکی دو مورد اتوبوس و وانت نیسان واژگون شدند. تنها دلیل این واژگونی ها لغزندگی معبر به دلیل بارندگی است و متاسفانه این حوادث به بی تجربگی بعضی رانندگان برمی گردد، وقتی راننده ای نداند رانندگی در معبر خشک و لغزنده متفاوت است نتیجه آن واژگونی های امروز می گردد.

منبع: جام جم آنلاین

به "واژگون شدن هشت خودرو در صبح بارانی و پرحادثه اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واژگون شدن هشت خودرو در صبح بارانی و پرحادثه اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید