مراجعه حضوری برای دریافت سرویس VDSL پذیرفتنی نیست

به گزارش جاذبه های چارگون، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: مراجعه حضوری برای دریافت سرویس VDSL در مناطق مختلف مخابرات تهران پذیرفتنی نیست و متقاضیان باید درخواست خود را به صورت ثبت نام غیرحضوری اعلام کنند.

مراجعه حضوری برای دریافت سرویس VDSL پذیرفتنی نیست

سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی جاذبه های چارگون با بیان اینکه مراجعه حضوری برای دریافت سرویس VDSL پذیرفتنی نیست، گفت: سرویس VDSL در مناطق مختلف مخابرات تهران با توجه به امکانات مورد نیاز، ارائه و در شرایط فعلی تنها به مشترکان شرکت مخابرات ایران واگذار می شود.

مراجعه حضوری برای دریافت سرویس VDSL نداریم

وی افزود: مراجعه حضوری برای دریافت این سرویس پذیرفتنی نیست و متقاضیان باید درخواست خود را به صورت ثبت نام غیرحضوری اعلام کنند.

حمایت از تولید داخل از برنامه های مخابرات است

صدری حمایت از تولید داخل را از جمله اقدامات و برنامه های پیش روی مخابرات اعلام کرد و ادامه داد: در حوزه شبکه انتقال و پروژه مخابرات نوری (DWDM) که تا پیش از این در اختیار شرکت هواوی بود به بخش داخلی سپردیم و این پروژه در 13 استان با تکنولوژی داخلی، موجب افزایش ظرفیت شبکه شد.

خریداری 60 میلیارد تومان باتری برای مراکز مخابراتی از یک شرکت داخلی

وی شرح داد: برای حمایت از توان داخلی، آمادگی کامل داریم چرا که بیش از 13 هزار کیلومتر فیبرنوری در سال 98 از طریق تولیدات یکی از شرکت های تولید کابل در کشور انجام شد. در همین حال در خصوص تولید مودم نیز با یک شرکت داخلی همکاری داریم و در زمینه باتری نیز در سال 98 حدود 60 میلیارد تومان باتری برای مراکز مخابراتی از یک شرکت داخلی خریداری شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مراجعه حضوری برای دریافت سرویس VDSL پذیرفتنی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراجعه حضوری برای دریافت سرویس VDSL پذیرفتنی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید