خبرنگاران موفقیت بانو ایرانی در مکزیک

به گزارش جاذبه های چارگون، تهران- خبرنگاران- فیلم مستند بانو در هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های مستقل مکزیک وراکروز در بخش مسابقه فیلم های مستند بلند پیروز به کسب دیپلم افتخار شد.

خبرنگاران موفقیت بانو ایرانی در مکزیک

به گزارش خبرنگار فرهنگی جاذبه های چارگون از روابط عمومی پروژه، فیلم مستند بانو در هفتمین جشنواره بین المللی فیلم های مستقل مکزیک وراکروز در بخش مسابقه فیلم های مستند بلند پیروز به کسب دیپلم افتخار شد.

بانو کاری از مدرسه سینمایی اندیشه و هنر (ماه) به کارگردانی محمد حبیبی منصور در سال 97 فراوری شد و روایتگر زندگی پرفراز و نشیب عصمت احمدیان، مادر شهیدان ابراهیم و اسماعیل فرجوانی است.

عصمت احمدیان، پس از جنگ به صورت جدی وارد فعالیت های مالی و اجتماعی می گردد، به طوری که او امروز یکی از بانوان تأثیرگذار و الگو در اهواز است.

بانو حاصل دو سال همراهی گروه فیلمساز با مادر شهیدان فرجوانی است و تصویری واقعی از زندگی یک زن پیروز را نشان می دهد.

مستند سینمایی بانو پیش از این به عنوان نامزد بهترین فیلم مستند بخش نگاه نو سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر نیز انتخاب شده بود و فانوس نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار را نیز در کارنامه دارد.

جشنواره بین المللی فیلم مستقل مکزیک وراکروز در مکزیک برگزار گردید و در این دوره از این جشنواره به دلیل معضل کرونا فیلم ها بر روی پلتفرم مخصوص این جشنواره اکران خواهد شد.

آثار برگزیده این دوره از جشنواره علاوه بر روزهای برگزاری جشنواره به مدت ده و تا دهم ژانویه 2021 (21 دی ماه) بر روی پلتفرم مخصوص این جشنواره برای علاقمندان باقی می ماند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران موفقیت بانو ایرانی در مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران موفقیت بانو ایرانی در مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید