خبرنگاران شهروندان هشدار شیوع مجدد ویروس کرونا را جدی بگیرند

به گزارش جاذبه های چارگون، مراغه - خبرنگاران - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: شهروندان هشدارها در زمینه شیوع مجدد ویروس کرونا را جدی گرفته و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمایند.

خبرنگاران شهروندان هشدار شیوع مجدد ویروس کرونا را جدی بگیرند

اصغر تنومند روز دوشنبه در جلسه ستاد دانشگاهی کرونا در مراغه افزود: براساس آمارهای موجود، در طول 2 هفته گذشته تعداد مبتلایان به ویروس کووید - 19 در این شهرستان فرایند افزایشی داشته است.

وی ادامه داد: این فرایند افزایشی ابتلا به کرونا در این شهرستان در روزهای اخیر نگران نماینده و بیانگر یک هشدار جدی برای عموم شهفرایندان است.

تنومند افزود: بازگشایی مشروط اماکن به هیچ عنوان به معنای انتها کرونا نبوده و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و نکات بهداشتی پیشگیرانه همچنان باید مد نظر باشد.

وی بدون اشاره به آمار کرونایی های شهرستان گفت: هم اکنون شرایط این شهرستان از نظر تعداد مبتلایان مطلوب نبوده و این یک هشدار جدی است که نشان می دهد متاسفانه شهفرایندان در زمینه رعایت فاصله گذاری و نکات بهداشتی سهل انگاری نموده و توجه کافی به این امر ندارند.

وی افزود: ما هنوز در میان میدان مبارزه با ویروس کرونا هستیم و هر گونه تساهل و ساده انگاری در پیشگیری از آن ممکن است نتایج بسیار زیانباری در پی داشته باشد.

تنومند افزود: پرسنل درمانی و بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه در قالب کوشش های شبانه روزی به صورت جدی در امر بهداشت و درمان با انتشار این ویروس مبارزه می نمایند.

وی افزود: موفقیت در راستا مبارزه با کرونا و پیشگیری از آن بدون همراهی مردم نتیجه ای نخواهد داشت.

به گزارش جاذبه های چارگون، شهرستان مراغه هم اکنون از شهرهای قرمز در زمینه ابتلای شهفرایندان به بیماری کرونا در آذربایجان شرقی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شهروندان هشدار شیوع مجدد ویروس کرونا را جدی بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهروندان هشدار شیوع مجدد ویروس کرونا را جدی بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید