توزیع بسته های معیشتی بین خانواده مددجویان کمیته امداد لردگان

به گزارش جاذبه های چارگون، فرماندار لردگان گفت: سه هزار بسته معیشتی بین خانواده مددجویان کمیته امداد این شهرستان توزیع می شود.

توزیع بسته های معیشتی بین خانواده مددجویان کمیته امداد لردگان

به گزارش از ، ملک محمد قربان پور فرماندار لردگان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری با اشره به سه هزار بسته معیشتی بین خانواده مددجویان کمیته امداد گفت: این بسته های معیشتی به ارزش پنج میلیون ریال تهیه و بین جامعه هدف توزیع می شود.

او با اشاره به توزیع 10 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان افزود: از ابتدای ماه مبارک تا به امروز چهار هزار پرس غذا توزیع شده است.

قربان پور به جمعیت 180 هزار نفری شهرستان لردگان اشاره و اضافه کرد: 30 هزار نفر از جمعیت این شهرستان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

او همچنین با اشاره به اجرای طرح مسکن مددجویان زیرپوشش این نهاد در قالب مسکن مددجویان زیرپوشش و همچنین استفاده از تسهیلات بنیاد مسکن گفت: 250 واحد مسکن محرومان و 250 واحد مسکن مددجویان زیرپوشش این نهاد در این شهرستان در دست اجراست.

قربان پور به مهارت آموزی جامعه هدف این نهاد به عنوان یکی از راه های توانمندسازی جامعه هدف اشاره کرد و افزود: در سطح کشور مقام اول را کسب کردیم و این کار توانمندسازی و مهارت افزایی را در دستورکار قرار گرفته است.

لردگان از شهرستان های چهارمحال و بختیاری است که مرکز آن شهر لردگان، در فاصله 160 کیلومتری شهرکرد مرکز استان قرار گرفته است.

ف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "توزیع بسته های معیشتی بین خانواده مددجویان کمیته امداد لردگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع بسته های معیشتی بین خانواده مددجویان کمیته امداد لردگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید