اصابت دقیق پهپاد صمصاد 3 به یک هدف مهم در فرودگاه ابها خبرنگاران

به گزارش جاذبه های چارگون، ارتش یمن از حمله موفقیت آمیز پهپادی به یک هدف مهم در فرودگاه ابها در جنوب عربستان اطلاع داد.

اصابت دقیق پهپاد صمصاد 3 به یک هدف مهم در فرودگاه ابها خبرنگاران

به گزارش گروه بین الملل جاذبه های چارگون، سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیرو های مسلح یمن امروز (شنبه) اطلاع داد که یگان پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن با یک فروند پهپاد فرودگاه ابها در جنوب عربستان را هدف قرار داده است.

او در صفحه توئیتر خود نوشت که این پهپاد از نوع صماد 3 بوده و با دقت به هدف مورد نظر اصابت نموده و در پاسخ به حملات هوایی ائتلاف سعودی و ادامه محاصره یمن انجام شده است.

این سومین حمله پهپادی ارتش یمن به فرودگاه أب ها در جنوب عربستان در چهار روز گذشته است.

سرتیپ یحیی سریع آدینه شب گذشته نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: به لطف خداوند، یگان پهپادی توانست مواضع نظامی حساس در فرودگاه بین المللی اب ها و پایگاه هوایی ملک خالد را در خمیس مشیط با سه پهپاد هدف قرار دهد.

روز چهارشنبه هفته گذشته نیز آشیانه جنگنده های سعودی در فرودگاه أب ها با چهار پهپاد از نوع صماد 3 و قاصف 2k هدف قرار گرفته شد.

حملات پهپادی یمنی ها به مواضع نظامی دولت سعودی و ناتوانی ریاض برای مقابله با این حملات، موجب شد تا دولت سعودی برای تقویت سیستم پدافندی خود بار دیگر دست به دامن آمریکا گردد و از این رو وزیر خارجه آمریکا و عربستان سعودی در روز پنج شنبه هفته گذشته طی یک گفت و گوی تلفنی بر لزوم تقویت توان پدافندی ارتش سعودی تأکید کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اصابت دقیق پهپاد صمصاد 3 به یک هدف مهم در فرودگاه ابها خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصابت دقیق پهپاد صمصاد 3 به یک هدف مهم در فرودگاه ابها خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید