اردوغان: ارسال تجهیزات پزشکی به ایران نشانه عمق روابط ماست

به گزارش جاذبه های چارگون، رئیس جمهور ترکیه گفت: در اوایل شیوع کرونا تجهیزات پزشکی برای ایران فرستادیم که نشانه عمق روابط ما بود. به رغم افزایش موارد ابتلا در دوران اخیر ما ویروس کرونا را تحت کنترل داریم.

اردوغان: ارسال تجهیزات پزشکی به ایران نشانه عمق روابط ماست

به گزارش گروه بین الملل جاذبه های چارگون، ششمین نشست شورای عالی همکاری ترکیه و ایران به ریاست روسای جمهوری دو کشور به وسیله ویدیو کنفرانس برگزار گردید.

اردوغان در این نشست با بیان اینکه امیدوارم جلسه امروز برای هر دو کشور سبب خیر باشد گفت: مکانیسم شورای همکاری دو کشور یکی از نمادهای همکاریهای ماست. پنجمین نشست در سال 2018 در آنکارا برگزار گردید. متاسفانه به دلیل کرونا مجبوریم جلسه امروز را به وسیله ویدئو کنفرانس هستیم. اراده ما برای برگزاری این جلسه پیغام مهمی دارد.

گفتگوهای ما در حل و فصل مسائل دو منطقه تاثیر مهمی دارم.

وی اضافه نمود: در اوایل شیوع کرونا تجهیزات پزشکی برای ایران فرستادیم که نشانه عمق روابط ما بود. به رغم افزایش موارد ابتلا در دوران اخیر ما ویروس کرونا را تحت کنترل داریم. ازسوی دیگر با افزایش بیمارستانها این فرایند را تقویت کردیم.

اردوغان گفت: خداوند در پس هر سختی فرجی را وعده داده و من مطمئنم که پس از این کرونا ما و شما قویتر خواهیم شد. امروز همکاری ها را مورد آنالیز قرار می دهیم و برای ایجاد شتاب در آن کوشش خواهیم کرد.

این نشست به صورت ویدئو کنفرانس و بدون حضور جاذبه های چارگون در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اردوغان: ارسال تجهیزات پزشکی به ایران نشانه عمق روابط ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوغان: ارسال تجهیزات پزشکی به ایران نشانه عمق روابط ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید