آزمون ارشد ناپیوسته 99 سه روزه شد

به گزارش جاذبه های چارگون، سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای از افزایش روز های برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 اطلاع داد.

آزمون ارشد ناپیوسته 99 سه روزه شد

به گزارش خبرنگار جاذبه های چارگون، سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای از افزایش روز های برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 اطلاع داد.

به منظور مساعدت و همراهی بیشتر با داوطلبان و رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی از جمله ایجاد فرصت مناسب برای ضدعفونی کردن فضا، امکانات و تجهیزات از سوی حوزه های برگزاری آزمون و همچنین به منظور جلوگیری از تراکم جمعیتی داوطلبان در حوزه ها برای کاهش حداکثری انتشار ویروس کرونا، این سازمان در راستای تدابیر اتخاذ شده جهت ارتقا ایمنی حوزه ها و به تبع آن داوطلبان، اقدام به افزایش روز های برگزاری آزمون از 2 روز به 3 روز (از پنجشنیه 99/05/16 لغایت شنبه 99/05/18) کرده است.

به عبارتی آزمون رشته های امتحانی شناور (رشته های امتحانی دوم) از عصر روز پنجشنبه مورخ 99/05/16 به صبح شنبه مورخ 99/05/18 منتقل شده است.

داوطلبان با توجه به زمان اعلام شده و هم چنین سایر جزئیات و اطلاعاتی که در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون که در تاریخ 1399/5/6 در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر می شود ،در جلسه آزمون شرکت کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آزمون ارشد ناپیوسته 99 سه روزه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون ارشد ناپیوسته 99 سه روزه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید